bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

25 maja 2014 roku

 • ZARZĄDZENIE Nr 422/14 BURMISTRZA MIASTA DYNOWA z dnia 5 maja 2014 r. - w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na 25 maja 2014r.
  (pobierz dokument - pdf)
 • OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA DYNOWA z dnia 22 kwietnia 2014 r. - o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych do głosowania korespondencyjnego oraz o lokalach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na 25 maja 2014r.
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA Państwowej Komisji Wyborczej o uprawnieniach osób niepełnosprawnych
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA Państwowej Komisji Wyborczej
  o warunkach udziału obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej które zostaną zarządzone na dzień 25 maja 2014 r.
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA Państwowej Komisji Wyborczej o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych
  (pobierz dokument - pdf)
 • INFORMACJA  BURMISTRZA MIAST DYNOWA - o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych do głosowania korespondencyjnego oraz o lokalach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na 25 maja 2014r. 
  (pobierz dokument - pdf)
 • OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA DYNOWA z dnia 10 marca 2014 r. - miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych związanych z wyborami posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.
  (pobierz dokument - pdf)
 • POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 19 lutego 2014 r. - w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego  
  (pobierz dokument - pdf)


Adres strony internetowej Państwowej Komisji Wyborczej

Wyjaśnienia, informacje, obwieszczenia i komunikaty dotyczące
wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014
www.pkw.gov.pl/2014/Opublikował: Jan Prokop
Publikacja dnia: 05.05.2014
Podpisał: Jan Prokop
Dokument z dnia: 25.03.2014
Dokument oglądany razy: 4 220